Sıfırdan, En İleri Seviyeye İngilizce Eğitimi!

Şimdi Kayıt Ol, %25 Erken Kayıt İndirimini Kaçırma!

Formu doldurun, eğitim danışmanlarımız sizi arasın.


  Türkiye'nin ilk ve tek konseptine sahip Work & Event Cafe CampusPlus'da, İngilizce Eğitim Kayıtları Başladı!

  Eğitimin Amacı
  A seviyesinden C+ seviyesine kadar olan kurlarda, sizlerin seviyesine uygun sınıflar oluşturarak büyük bir titizlikle gerçekleştireceğimiz “Seviye Belirleme Sınavı” sonrası VIP ve Covid-19 kurallarına uygun sınıflarımızda sizlere sertifikalı ve alanında uzman İngilizce eğitmenlerimiz ile birlikte en iyi şartlarda ve en eğlenceli şekilde İngilizce öğreteceğiz!

  Avrupa Dil Portföy Sistemine Göre 

  A1 (Elementary)
  Konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir. Kendini ya da başkalarını tanıtabilir, nerede oturduğu, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzer temel sorular yoluyla iletişim kurabilir.

  A(Pre- Intermediate)
  Basit bir dil kullanarak kendi özgeçmişi ve yakın çevresi hakkında bilgi verebilir ve anlık gereksinimleri karşılayabilir. Bildiği, alışılmış konularda doğrudan bilgi alışverişinde bulunarak basit düzeyde iletişim kurabilir. Kişisel, aile, alışveriş, iş ve yakın çevre ile ilgili konularda çok sık kullanılan temel deyimleri ve cümleleri anlayabilir.

  B1 (Intermediate)
  Yaşadığı olayları ve deneyimlerini aktarabilir; düşlerinden, umutlarından ve isteklerinden söz edebilir, görüşlerini ve planlarını kısaca nedenleriyle ortaya koyabilir. Kişisel ilgi alanları doğrultusunda ya da bildiği konularda, basit, ancak fikirler arası bağlantıların oluşturulmuş olduğu metinler yoluyla kendini ifade edebilir. Seyahatlerde, dilin konuşulduğu yerlerde karşılaşılabilecek çoğu durumların üstesinden gelebilir. Günlük yaşamda, işte ya da okulda, sık karşılaştığı ve tanıdık olduğu konulara dayalı yazılı ve sözlü ifadeleri ana hatlarıyla anlayabilir.

  B(Upper Intermediate)
  Farklı konularda, ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde kendini ifade edebilir ve bir konunun olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya koyarak kendi bakış açısını yansıtabilir. Çok zorlanmadan, belli ölçüde doğal ve akıcı bir dil kullanarak anadilde konuşan birisiyle iletişim kurabilir. Soyut ve somut konulara dayalı karmaşık metinlerin ana fikrini anlayabilir, kendi uzmanlık alanı olan konularda teknik tartışmalar yürütebilir.

  C1 (Advanced)
  Karmaşık konularda, bağlantıların ve ilişkilerin açıkça ortaya konduğu, iyi yapılandırılmış, ayrıntılar içeren metinler yoluyla kendini akıcı bir şekilde ifade edebilir. Dili akademik ve mesleki amaçlar için ve günlük yaşamda esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir. Gereksinim duyduğu ifadeleri fazla zorlanmadan bularak kendini doğal ve akıcı bir şekilde ifade edebilir. Farklı yapıya sahip uzun ve karmaşık metinleri anlayabilir ve bu metinlerdeki dolaylı anlatımları ve imaları fark edebilir.

  C (Proficient)
  Akıcı bir dil kullanarak kendini tam anlamıyla ifade edebilir. Karmaşık durumlarda bile kendini ifade ederken ince anlam farklarından yararlanabilir. Farklı yazılı ya da sözlü kaynaklardan edindiği bilgiyi özetleyebilir, bu kaynaklara dayalı olarak bir tartışmayı yapılandırabilir, akıcı ve doğal bir anlatım ile sunabilir. Duyduğu ve okuduğu her şeyi kolayca anlayabilir.

  Ortak Avrupa Referans Çerçevesine göre dil becerisini geliştiren değerlendirme koşulları

  Anlama

     ▪Dinlediğini Anlama 

    ▪Okuduğunu Anlama

  Konuşma

  Karşılıklı konuşma

  ▪Sözlü Anlatım

  Yazma

  ▪Yazılı Anlatım

  Program Hakkında

  • Yaşınıza uygun sınıflar
  • Yabancı öğretmenler
  • Seviyenize uygun eğitimler
  • Maximum 8 ve 10 kişilik sınıflar
  • Türkçe konuşmanın yasak olduğu bir ortam
  • Günlük yapılan ders dışı aktiviteler
  • Uluslararasi gerçerliliğe sahip sertifika
  • Yıl boyu dilediğiniz gün başlama fırsatı
  • Dilediğiniz gün ve saatte eğitim alma imkanı
  • 10 – 60 hafta arası dilediğiniz hafta kadar eğitim alın
  • Her 10 haftada bir seviye ilerleme garantisi
  • Size özel türkçe ve ingilizce eğitim danışmanları
  • Ücretsiz ders meteryalleri

  Öğrencilerimizin eğitim ortamında tamamen ingilizceye adapte olabilmesi için diğer programlarımızda olduğu gibi genel ingilizce programlarımızda da başlangıç grupları haricindeki gruplarda Türkçe konuşulması yasaktır.

  İnteraktif olarak işlenen derslerimizde eğitmenlerimiz sık sık öğrencilere söz hakkı vererek öğrendiklerini aynı anda pratik yapma olanağı tanımaktadır. Bir derste birden fazla söz hakkı alan öğrencilerimizin gelişim ve değişimleri normalden daha hızlı bir şekilde gözlemlenebilmektedir. Derslerimiz konuşma ve dinleme ağırlıklı olarak işlenmekte olup konuşma ve dinlemenin yanı sıra yabancı dil eğitiminin temel öğeleri olan dil bilgisi, okuma ve yazma konularına da değinilmektedir.

  Eğitimlerimiz 10 kişilik sınıflarımız dolduğu an başlamaktadır. Kayıt tarihinden sonra maksimum ders başlama süresi 1 aydır. 

  Detaylı bilgi için +90 552 881 08 85 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Eğitim genel özeti

  • Alanında uzman sertifikalı eğitmenler.
  • Seviyenize uygun eğitimler.
  • Maximum 10 kişilik sınıflar.
  • Türkçe konuşmanın yasak olduğu bir ortam.
  • Kayıt olduğunuz programa göre her 6 haftada bir seviye ilerleme garantisi

  Türkiye'nin ilk ve tek konseptine sahip olan Work & Event Cafe CampusPlus, sizlere eğitim alanında en kaliteli deneyimleri sunmayı ilke edindiği gibi aynı zamanda da işbirliği içerisinde olduğumuz kendi bünyemizdeki eğitmenlerimiz ile siz değerli kursiyerlerimize hedeflerinize ulaşmada en büyük basamak olmanın gururunu yaşıyoruz.

  Detaylı bilgi ve kayıt için bize ulaşın!